top menu

Выбор языка сайта

 

 

ХМЗ «ФЕД»

Державне підприємство Харківський машинобудівний завод `ФЕД` (ДП ХМЗ `ФЕД`) - провідне в СНД підприємство по серійному виробництву та ремонту інтегральних гідроприводів, гідравлічних агрегатів, топливорегулююча апаратури авіаційно-технічного призначення, а також продукції для інших галузей промисловості.
В даний час продукція виробництва `ФЕД` експлуатується більш ніж в 60 країнах світу.
Авіаційні агрегати підприємства застосовуються практично на всіх видах цивільної та військової авіатехніки російського та українського виробництва. `ФЕД` є постачальником виробів для більшості авіабудівних фірм і авіаремонтних підприємств СНД.
Серійна продукція включає:

вироби для авіатехніки;
інтегральні гідроприводи;
гідронасоси, насосні станції;
топливорегулююча апаратура;
гідроагрегати систем управління для вертольотів, літаків, ракетно-космічної техніки та ін
вироби для бронетехніки: електропневмоклапани, гідропривід вертикалі;
вироби для автомобілів, тракторів, дорожніх, будівельних, сільськогосподарських машин;
агрегати гальмівної системи рухомого складу залізничного транспорту;
вироби для гірничорудної техніки: головка бурильна гідравлічна, клапан спускотормозной; та ін
`ФЕД` розпорядженні сучасну виробничу базу і висококваліфікованим персоналом. У виробництві більшості випускаються виробів технологічний цикл є повністю замкнутим. Практично у всіх типах виробництв використовуються самі передові технології і сучасне обладнання, інструмент, технологічне оснащення.
Система якості сертифікована транснаціональною фірмою BUREAU VERITAS QUALITY INTERNATIONAL (BVQI), на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9002 /
Виробництво та ремонт авіаційних агрегатів сертифіковані Авіаційними регістрами МАК і Державним департаментом авіаційного транспорту України.

http://www.fed.com.ua

Контакти

вул. Фрунзе, 19-21, Київ, 04080, Україна
Тел./факс: +3 8 (044) 455-93-92
Е-mail: iiii@ukrniat.com
ukrniat@ukrniat.com

 

 

Новини (рос. мовою)

Новый выпуск журнала Технологические системы (2-2017)

Выложен новый выпуск журнала «Технологические системы» – № 2(79) 2017.

В номере, среди прочего, размещены материалы Шестой технической конференции украинского отделения SAMPE.

Вы можете ознакомиться с его электронной версией, просмотрев содержание и скачав отдельные части. [перейти к содержанию]

Робочі зустрічі ДП «АНТОНОВ» та Азербайджанської сторони

12-13 березня 2015 р. (м. Баку, Азербайджан) Генеральний директор-Голова правління УкрНДІАТ Г.О. Кривов взяв участь у серії робочих зустрічей ДП «АНТОНОВ» та Азербайджанської сторони з питань співробітництва у сфері авіабудування

Некомерційне використання матеріалів сайту technological-systems.com.ua (у тому числі цитування та скорочений виклад) дозволяється за умови розміщення прямого посилання на цитований матеріал або на головну сторінку technological-systems.com.ua. Будь-яке комерційне використання, а також передрук матеріалів можливі тільки з письмового дозволу редакції.

Copyright