top menu

Выбор языка сайта

ДП ККБ «Луч»

ДП "Державне Київське конструкторське бюро" Луч "створено в 1965 році як основний розробник в СРСР автоматизованих систем контролю та діагностики спеціальної авіаційної техніки, а в даний час є одним з провідних розробників складових частин комплексів авіаційного та протитанкового озброєння України.

Підприємством розроблено та передано у виробництво понад 40 типів складних наукомістких виробів, у тому числі автоматизованих і автоматичних систем контролю та діагностики авіаційних засобів ураження, блоків електричних рульових приводів, інших систем і агрегатів високоточної зброї, а також систем контролю і управління технологічними процесами в промисловості, складної медичної техніки і товарів народного споживання. Продукція, розроблена ДП "ДержККБ" Луч ", успішно експлуатується як в Україні, так і в багатьох країнах світу.

В даний час ДП "ДержККБ" Луч "є Головним підприємством з розробки принципово нової для України спеціальної військової техніки. Затверджена розроблена ДП" ДержККБ "Луч" комплексна програма зі створення зазначеної техніки, яка передбачає участь понад 30 підприємств України. Розробляються згідно з цією програмою вироби включені в розряд пріоритетних.

Поряд зі створенням нових зразків військової техніки, використовуючи накопичений досвід і передові технології, ДП "ДержККБ" Луч "розроблено цілий ряд виробів медичної техніки, побутових приладів та пристроїв, більше 20 видів товарів народного споживання.

ДП "ДержККБ" Луч "значну увагу приділяє науково-технічному розвитку підприємства. За рахунок власних коштів проводяться опрацювання перспективних виробів, модернізується обладнання, впроваджуються нові технологічні процеси.

Працівниками ДП "ДержККБ" Луч "захищено 2 докторські та 26 кандидатських дисертацій, опубліковано більше 1000 наукових статей, отримано більше 300 авторських свідоцтв та патентів на винаходи.

За досягнуті успіхи в створенні нових зразків техніки більше 100 працівників підприємства нагороджені орденами, медалями, іншими почесними званнями.

Одна з останніх розробок ДП "ДержККБ" Луч "удостоєна Державної премії України в галузі науки і техніки.

ДП "ДержККБ" Луч "сьогодні це:

современная электроника;
сучасна електроніка;
передові технології;
конкурентоспроможна продукція;
більше 800 висококваліфікованих фахівців;
найкоротші терміни розробки та виготовлення зразків нової техніки;
висока якість і надійність виконаних робіт.
Спираючись на власні висококваліфіковані кадри, на потужний науково-технічний потенціал, ДП "Державне Київське конструкторське бюро" Луч "в стані вирішувати найскладніші комплексні завдання зі створення нових сучасних зразків військової техніки та наукомісткої, високотехнологічної цивільної продукції.

http://www.luch.kiev.ua/russian/main.htm

Контакти

вул. Фрунзе, 19-21, Київ, 04080, Україна
Тел./факс: +3 8 (044) 455-93-92
Е-mail: iiii@ukrniat.com
ukrniat@ukrniat.com

 

 

Новини (рос. мовою)

Новый выпуск журнала Технологические системы (2-2017)

Выложен новый выпуск журнала «Технологические системы» – № 2(79) 2017.

В номере, среди прочего, размещены материалы Шестой технической конференции украинского отделения SAMPE.

Вы можете ознакомиться с его электронной версией, просмотрев содержание и скачав отдельные части. [перейти к содержанию]

Робочі зустрічі ДП «АНТОНОВ» та Азербайджанської сторони

12-13 березня 2015 р. (м. Баку, Азербайджан) Генеральний директор-Голова правління УкрНДІАТ Г.О. Кривов взяв участь у серії робочих зустрічей ДП «АНТОНОВ» та Азербайджанської сторони з питань співробітництва у сфері авіабудування

Некомерційне використання матеріалів сайту technological-systems.com.ua (у тому числі цитування та скорочений виклад) дозволяється за умови розміщення прямого посилання на цитований матеріал або на головну сторінку technological-systems.com.ua. Будь-яке комерційне використання, а також передрук матеріалів можливі тільки з письмового дозволу редакції.

Copyright