top menu

Выбор языка сайта

 

 

АНТК «Антонов»

Авіаційний науково-технічний комплекс ім. О.К.Антонова заснований в 1946 році видатним авіаконструктором Олегом Костянтиновичем Антоновим.

З моменту заснування фірми створено понад сто типів і модифікацій літаків різного класу і призначення:

багатоцільовий літак Ан-2, родоначальник великого сімейства "Анів";
транспортні літаки Ан-8, Ан-12, Ан-22 "Антей", Ан-26, Ан-32, Ан-72, Ан-74Т, Ан-124 і Ан-124-100 "Руслан", Ан-225 "Мрiя ", Ан-70, Ан-3Т;
пасажирські Ан-10, Ан-14, Ан-24, Ан-140, Ан-148;
конвертовані вантажо-пасажирські Ан-28, Ан-38-100, Ан-38-200, Ан-74ТК-100 і Ан-74ТК-200, Ан-74ТК-300;
спеціалізовані: сільськогосподарські Ан-2М і Ан-3, гідролітак Ан-2В, літак для аерофотозйомки Ан-30, літак метеозащіти Ан-30М, лісопожежні Ан-26П та Ан-32П, літак-рятівник Ан-26М, полярний Ан-74, патрульний Ан-72П, літак дальнього радіолокаційного виявлення Ан-71 та ін Крім того, створено кілька типів планерів, дельтапланів, мотодельтапланів.

Переваги літаків "Антонов" - надійність конструкції та економічна ефективність, універсальність виконання перевезень, можливість експлуатації на грунтових аеродромах і простота обслуговування. Завдяки цим якостям понад півтори тисячі літаків експортовані в більш ніж 70 країн світу. Всього ж побудовано більше 22000 літаків "Антонов".

В даний час фірма "Антонов" розробляє і будує нові досвідчені літаки та модифікації раніше створених літаків, забезпечує їх експлуатаційний супровід, виконує інжинірингові роботи з підвищення ресурсу експлуатованої авіатехніки, проводить навчання і перенавчання льотного і технічного персоналу, направляє висококваліфікованих фахівців для надання допомоги в освоєнні авіатехніки і навчання національних кадрів, здійснює на чартерної основі міжнародні перевезення вантажів, у тому числі і нестандартних, бере участь у міжнародній кооперації по проектуванню і виробництву авіатехніки, займається створенням наземних транспортних засобів.

Науково-технічний потенціал фірми "Антонов" дозволяє: автоматизувати розрахунково-проектні та конструкторські роботи; виробляти аеродинамічні випробування моделей літаків; випробовувати на міцність усі типи літаків, аж до гігантських "Руслана" і "Мрії", визначати їх ресурс; завершувати цикл створення літаків льотними випробуваннями; підтверджувати відповідність літаків нормам льотної придатності та вимогам замовника.

30 грудня 1992 Авіаційний Регістр Міждержавного Авіаційного Комітету (АР МАК) видав Авіаційному науково-технічному комплексу "Антонов" сертифікат на право створення цивільних повітряних суден під номером Р-2.

http://www.antonov.com/

Контакти

вул. Фрунзе, 19-21, Київ, 04080, Україна
Тел./факс: +3 8 (044) 455-93-92
Е-mail: iiii@ukrniat.com
ukrniat@ukrniat.com

 

 

Новини (рос. мовою)

Новый выпуск журнала Технологические системы (2-2017)

Выложен новый выпуск журнала «Технологические системы» – № 2(79) 2017.

В номере, среди прочего, размещены материалы Шестой технической конференции украинского отделения SAMPE.

Вы можете ознакомиться с его электронной версией, просмотрев содержание и скачав отдельные части. [перейти к содержанию]

Робочі зустрічі ДП «АНТОНОВ» та Азербайджанської сторони

12-13 березня 2015 р. (м. Баку, Азербайджан) Генеральний директор-Голова правління УкрНДІАТ Г.О. Кривов взяв участь у серії робочих зустрічей ДП «АНТОНОВ» та Азербайджанської сторони з питань співробітництва у сфері авіабудування

Некомерційне використання матеріалів сайту technological-systems.com.ua (у тому числі цитування та скорочений виклад) дозволяється за умови розміщення прямого посилання на цитований матеріал або на головну сторінку technological-systems.com.ua. Будь-яке комерційне використання, а також передрук матеріалів можливі тільки з письмового дозволу редакції.

Copyright